حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های لاکچری تابلو منطبق با قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. لذا کاربر موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. لازم به ذکر است در صورتی که تغییری در قوانین و ارائه سرویس های لاکچری تابلو در آینده ایجاد شود در همین صفحه بروز رسانی می شود. و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعریف کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات حقیقی یا حقوقی اقدام به تکمیل فرم ثبت نام می نماید و اقدام به ثبت سفارش خرید یکی از خدمات یا محصولات لاکچری تابلو می نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما اقدام به ثبت سفارش یا خرید یکی از خدمات و محصولات لاکچری تابلو می کنید یا اقدام به ارسال ایمیل می نمائید، این ارتباط به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که لاکچری تابلو به صورت الکترونیکی (( از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) ، سرویس پیام کوتاه )) به درخواست شما پاسخ دهد.

رعایت حریم شخصی

لاکچری تابلو به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند. ضمنا لاکچری تابلو متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت لاکچری تابلو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

ارسال محصول

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت‏ لاکچری تابلو به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. لاکچری تابلو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که امکان تولید هر یک از خدمات و یا محصولات   به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ‏ لاکچری تابلو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند . همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید یا انصراف مشتری ، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

X